المباشر للشركات مصرف الراجحي
שיטות ביתיות להרחקת יונים
קבלת אזרחות פורטוגלית
алиэкспресс в рублях на русском языке каталог
forex club обучение
Szybki kontakt - biuro@alfa-logistics.pl
lab report writing service

ספידטסט
[vc_row bg_image=”15625″ parallax_bg=”true” bg_color=”#f9f9f9″ top_padding=”40″ bottom_padding=”40″][vc_column width=”1/1″]

KOCHAMY NASZĄ PRACĘ

[/vc_column][/vc_row][vc_row top_padding=”100″ bottom_padding=”100″ bg_position=”left top”][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

O NAS

Jesteśmy zespołem doświadczonych menadżerów oraz specjalistów, posiadających wieloletnią praktykę w branży marketingu BTL.

Wyróżniamy się wiedzą, kreatywnością oraz wysokimi kompetencjami, które pozwolą rozwinąć Twojej firmie skrzydła.

 

Niektórzy twierdzą że jesteśmy „renegatami” w branży, i tego się nie wypieramy, dla nas najważniejsza jest SKUTECZNOŚĆ i zadowolenie klienta!

Nie wiesz jak przeprowadzić dystrybucję materiałów reklamowych? Może zawiodłeś się na obecnej firmie oferującej kolportaż?

Mamy na to rozwiązanie, dzięki naszemu doświadczeniu ukierunkujemy i spersonalizujemy Twój kolportaż! Dzięki naszej wiedzy wskażemy i doradzimy  najlepsze rozwiązania w zakresie marketingu bezpośredniego.

 

Twój sukces jest dla nas najważniejszy!

 

Stawiamy przede wszystkim na partnerskie relacje z naszymi kontrahentami, a dokładna znajomość krajowego rynku, pozwala nam oferować skrojone na miarę produkty i usługi, dzięki czemu możemy elastycznie dostosowywać ofertę do potrzeb Twojego biznesu.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row bg_image=”15594″ parallax_bg=”true” bg_color=”#1cbac8″ text_color=”light” text_align=”center” top_padding=”160″ bottom_padding=”160″ bg_position=”left top”][vc_column width=”1/1″]

Na rynku marketingu bezpośredniego cechuje nas
WIEDZA i DOŚWIADCZENIE!

Naszą największą wartością i atutem są ludzie,
którzy każdego dnia dbają,
aby oferta trafiła do Twojego klienta!

[/vc_column][/vc_row][vc_row top_padding=”100″ bottom_padding=”60″ bg_position=”left top”][vc_column width=”1/1″]

Kadra zarządzająca ALFA LOGISTICS

[/vc_column][/vc_row][vc_row bottom_padding=”100″ bg_position=”center center”][vc_column width=”1/3″]

Bogusław Wołodźko

Dyrektor Zarządzający

Manager z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży pocztowej oraz marketingu bezpośredniego. Od początku swojej kariery zawodowej związany z rynkiem usług pocztowo-kurierskich oraz kolportażowych.

Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu gdzie zdobył dyplom z zakresu Stosunków Międzynarodowych oraz Uniwersytetu Szczecińskiego na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług, gdzie ukończył Zarządzanie logistyczne usługami pocztowymi.

W latach 2012-2017 manager w Dystrybucji Polskiej Sp.  z o. o. Na początku Key Account Manager – późnej Dyrektor Handlowy, Dyrektor Zarządzający i Wiceprezes Zarządu odpowiedzialny za kwestie operacyjne jak i handlowe a następnie Prezes zarządu.

Obecnie współwłaściciel i Dyrektor Zarządzający ALFA LOGISTICS.

Hobby: sport, gry strategiczne,  podróże po Polsce oraz dobre kino.

[/vc_column][/vc_row]

coustom writingwrite my paperresearch paper writingwrite my paperbuy term paper